Mersin 30 Ağustos Zafer Konserleri 2021 | Sertab Erener, Simge, Onur Akın, Can Bonomo, Atiye | Ücretsiz

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Büyük Taarruz’un 99’uncu yıl dönümü için çok sayıda konser düzenliyor. Mersin 30 Ağustos Zafer Konserleri, 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü başlayacak, 30 Ağustos Pazartesi günü sona erecek.

Mersin 30 Ağustos Zafer Konserleri 2021 programı, gelecek sanatçılar, konser takvimi, Sertap Erener, Can Bonomo, Atiye ve diğer tüm konserler ne zaman nerede saat kaçta? Konserler ücretli mi? Bilet gerekli mi? ve diğer bilgiler…

Sertab Erener, Onur Akın, Kubat, Atiye, Can Bonomo, Simge Sağın, Erdal Güney ve Forantası, Zeynep Karababa, Ayşe Dinçer ve yerel sanatçıların sahne alacağı Mersin 30 Ağustos Zafer konserleri, Zafer Bayramı’nın coşkusunu Mersin’in tüm ilçelerine yayacak.

28 Ağustos’ta Simge Sağın Erdemli’de müzikseverlerle buluşacak

28 Ağustos’ta Erdemli Arpaçbahşiş Şık Sitesi önünde başlayacak konserlerde ilk olarak saat 19.30’da Batuhan Şaraplı sahne alacak. Saat 21.30’da ise popüler müziğin sevilen isimlerinden Simge Sağın, Erdemli’deki müzikseverlerle buluşacak.

 

Onur Akın ve Zeynep Karababa ile zafer coşkusu yaylalara taşınacak

Özgün müziğin önemli isimlerinden Onur Akın da 28 Ağustos Cumartesi günü Çamlıyayla’da Çarşı Meydanı’nda saat 21.00’de sahne alarak, Zafer Bayramı coşkusunu Çamlıyayla’ya taşıyacak.

Silifke ilçesi Gökbelen Yaylası’nın meydanına kurulacak sahnede ise saat 21.00’de yine özgün müziğin sevilen isimlerinden Zeynep Karababa sahne alacak.

29 Ağustos’taki konserlerin adresi Toroslar ve Silifke

 

29 Ağustos Pazar günü Toroslar 3 Ocak Stadı’nda kurulacak sahnede ilk olarak saat 19.30’da Hasan Yeşilgöz konser verecek. Saat 21.30’da ise Kubat, sevilen şarkılarını ve türküleri 30 Ağustos Zafer Bayramı için seslendirecek.

Toroslar Gözne Çarşı Meydanı’nda kurulacak sahnede ise saat 21.00’de Onur Akın şarkılarını Toroslar halkı için seslendirecek.

Silifke’nin Mara Yaylası çarşı meydanında da saat 21.00’de Silifkeli müzikseverler Ali Altay ile keyifli dakikalar yaşayacak.

 

30 Ağustos’ta 6 sahneden müzik sesleri yükselecek

 

30 Ağustos’ta Silifke, Yenişehir, Tarsus, Mezitli, Mut ve Anamur’da yapılacak konserlerle kentin dört bir yanında şarkılar Zafer Bayramı için seslendirilecek.

Sertab Erener, Özgecan Aslan Barış Meydanı’nda sahne alacak

 

Silifke’nin Susanoğlu sahilinde yapılacak konserde ilk olarak saat 19.30’da Ertan Rüstem & Yazı Tura Band, 21.30’da ise sevilen şarkıları ile Can Bonomo sahne alacak.

Güçlü sesi ve şarkıları ile pop müziğin sevilen isimlerinden Sertab Erener, 30 Ağustos Pazartesi günü saat 21.30’da Yenişehir Özgecan Aslan Barış Meydanı’nda müzikseverlerle buluşacak. Sertab Erener konseri öncesi 19.30’da AG Band aynı sahnede şarkılarını seslendirecek.

Tarsus Cumhuriyet Meydanı’nda Atiye konseri

Zafer Bayramı coşkusu Tarsus’ta 30 Ağustos Pazartesi günü saat 18.00’de Tren Garı’ndan Cumhuriyet Alanı’na yapılacak olan 30 Ağustos Zafer yürüyüşü ile başlayacak. Cumhuriyet Meydanı’nda 18.30’da Turhan Alıcı’nın Türkü ve Slaytlarla Kuvayi Milliye Destanı konserinin ardından saat 19.30’da Grup Cosmos sahne alacak. Saat 21.30’da ise Atiye, hareketli şarkıları ve dansları ile Tarsuslulara unutulmaz bir gün yaşatacak.

Erdal Güney ve Forantası Anamur’da sahne alacak

 

Konser coşkusunu Anamurlu vatandaşlar da 30 Ağustos Pazartesi günü yaşayacak. Anamur Dragon Park’ta saat 21.00’de düzenlenecek konserde, Anamur’a ve Akdeniz’e dair şarkılarıyla sevilen sanatçı Erdal Güney ve Forantası sahne alacak.

Mezitli’de Fındıkpınarı Futbol Sahası’nda ise Ayşe Dinçer, saat 21.00’de hareketli parçalarını Mezitli sakinleri için seslendirecek.

Mut’ta Kozlar yaylasında ise saat 20.30’da Mersin Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu Zafer Bayramı için oluşturdukları repertuvar ile şarkılarını Mutlu müzikseverler için seslendirecek.

 

Tarih

Ağu 28 - 30 2021
Expired!

Zaman

All Day
Kategori

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu