Etkinlikler

Kısa Çalışma Ödeneği Bitiyor Şimdi Ne Olacak çevrimiçi semineri | 6 Nisan 2021

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi ev sahipliğinde, 6 Nisan 2021 Salı günü Kısa Çalışma Ödeneği Bitiyor Şimdi Ne Olacak çevrimiçi semineri düzenlenecek...

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi ev sahipliğinde, 6 Nisan 2021 Salı günü Kısa Çalışma Ödeneği Bitiyor Şimdi Ne Olacak çevrimiçi semineri düzenlenecek. Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi tarafından Serdar Aday Kısa Çalışma Ödeneği Bitiyor Şimdi Ne Olacak çevrimiçi semineri ne zaman düzenlenecek başvuru katılım formu ve diğer bilgileri…

Büyükşehir Kariyer Merkezi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi (MESBAŞ) Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) MTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı, Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) işbirliğinde; çevrimiçi seminer programı düzenlenecek.

Kısa Çalışma Ödeneği Bitiyor Şimdi Ne Olacak çevrimiçi semineri | 6 Nisan 2021

  • Düzenleyen: Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi
  • Tarih: 6 Nisan 2021 Salı
  • Saat: 15.00
  • Eğitimci: Serdar Aday

İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Serdar Aday tarafından verilecek online eğitime katılım için başvuru formu doldurulması zorunludur. Detaylı bilgi için; 0324 533 32 80 (MBB Kariyer Merkezi)

Başvuru Formu için Tıklayın!

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu