Etekler ve Pantolonlar Mersin

Etekler ve Pantolonlar tiyatro oyunu Mersin’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Nurseli İdiz, Nergis Kumbasar gibi usta isimlerin rol aldığı Etekler ve Pantolonlar Mersin nerede ne zaman saat kaçta bilet fiyatları ve diğer bilgiler…

Moonlife Dergisi ve Altın Palmiye Ödüllerinde 2021 yılının En İyi Tiyatro Oyunu ödülüne layık görülen Etekler ve Pantolonlar 27 Kasım’da Yenişehir Kültür Merkezi Barış Salonu sahnesinde.

Etekler ve Pantolonlar Oyununun Konusu

Nurcan yıllardır görüşmediği okul arkadaşı Aysel’e sürpriz yaparak evine ziyarete gelir. Nurcan kocasının kendisini aldattığını ve intikam alacağını bu konuda Aysel’den yardım istemek için geldiğini açıklar. Aysel Nurcan’ın durumuna üzülür ve ona yardım edeceğini söyler.

Aysel ve Nurcan, Nurcan’ın eşine karşı strateji belirlerken, Aysel de bu durumlardan etkilenip kendi evliliğini sorgulamaya başlar. Nurcan ve Aysel evliliklerini sorgularken geçmişlerine bir yolculuk yaparlar ve aslında ikisi de hayatlarında olmak istedikleri gibi değil de, aile ve çevre baskısıyla, başkalarının onları görmek istedikleri bireylere dönüştüklerini anlarlar.

İki eski arkadaşın evliliklerini sorgulamak için başladıkları süreç, artık kendi istedikleri hayatlara doğru yol aldıkları bir sürece dönüşür.

 

Etekler ve Pantolonlar Mersin’de nerede ne zaman saat kaçta bilet fiyatları…

 

Etekler ve Pantolonlar 27 Kasım 2021 Cumartesi saat 20:30’dan itibaren Yenişehir Kültür Merkezi Barış Salonu sahnesinde. Oyunun bilet fiyatı 99.00 TL’dir.

 

Bilet satın almak ve etkinlik kurallarını görmek için tıklayın…

 

Tarih

Kas 27 2021
Expired!

Zaman

20:30

Maliyet

99.00 TRY

Daha Fazla Bilgi

Bilet Al

Yer

Yenişehir Kültür Merkezi Barış Salonu
Limonluk, 13. Cd. No: 11, 33120 Yenişehir/Mersin
Kategori

Organizatör

Glow Media
Bilet Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu