Bi Şi Di Cem – Cem Eroğlu Silifke

Cem Eroğlu stand up gösterisiyle Mersin’in Silifke ilçesinde sevenleriyle buluşuyor. Bi Şi Di Cem – Cem Eroğlu stand up gösterisi Silifke nerede ne zaman saat kaçta bilet fiyatları ve diğer bilgiler…

Cem Eroğlu stand up gösterisiyle 24 Ekim 2021 Pazar saat 21:00’dan itibaren Silifke Yengeç Durağı’nda olacak. Gösterinin bilet fiyatı 56.50 TL‘den satılmaktadır.

Bilet satın almak için tıklayın!

 

ETKİNLİK KURALLARI

– HES uygulaması üzerinden 18 yaş üzeri misafirlerimiz tarafından aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile salona seyirci olarak girebilecektir. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.
– 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı giriş yapması yasaktır.
– Etkinlik sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan numarasız düzeni ile gerçekleşecektir.
– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Tarih

Eki 24 2021
Expired!

Zaman

21:00

Maliyet

56.50 TRY

Daha Fazla Bilgi

Bilet Al

Yer

Silifke Yengeç Durağı
Saray mahallesi Cavit Erden caddesi no:52 iç kapı no:Z01, 33940 Silifke/Mersin
Kategori

Organizatör

AYSA
Bilet Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu