Bi Şi Di Cem – Cem Eroğlu Anamur

Cem Eroğlu stand up gösterisiyle Mersin’in Anamur ilçesinde sevenleriyle buluşuyor. Bi Şi Di Cem – Cem Eroğlu stand up gösterisi Anamur nerede ne zaman saat kaçta bilet fiyatları ve diğer bilgiler…

Cem Eroğlu stand up gösterisiyle 23 Ekim 2021 Cumartesi saat 21:00’dan itibaren Murphy’s Irish Pub & Cafe Anamur‘da olacak. Gösterinin bilet fiyatı 56.50 TL‘den satılmaktadır.

Bilet satın almak için tıklayın!

 

ETKİNLİK KURALLARI

 

– HES uygulaması üzerinden 18 yaş üzeri misafirlerimiz tarafından aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile salona seyirci olarak girebilecektir. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.
– 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı giriş yapması yasaktır.
– Etkinlik sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan numarasız düzeni ile gerçekleşecektir.
– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Tarih

Eki 23 2021
Expired!

Zaman

21:00 - 23:00

Maliyet

56.50 TRY

Daha Fazla Bilgi

Bilet Al

Yer

Murphy's Irish Pub & Cafe Anamur
İskele, 1725. Sk. No:201, 33650 Anamur/Mersin
Kategori

Organizatör

AYSA
Bilet Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu