Etkinlikler

Aynamdaki Gölgeler oyunu 26 Mart 2021 Cuma | Tiyatro

Mersin Yenişehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncuları, Aynamdaki Gölgeler isimli tiyatro oyunuyla 26 Mart'ta izleyiciyle buluşacak.

Mersin Yenişehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncuları, Aynamdaki Gölgeler isimli tiyatro oyunuyla 26 Mart’ta izleyiciyle buluşacak. Mersin Yenişehir Aynamdaki Gölgeler tiyatro oyunu ne zaman nerede saat kaçta sahnelenecek? Aynamdaki Gölgeler tiyatro bilet fiyatı ücretsiz mi? İşte etkinlik bilgileri…

Dünya Tiyatrolar Günü’ne özel ‘Aynamdaki Gölgeler‘ oyunu, 26 Mart 2021 Cuma akşamı Mersin’de tiyatro severlerle buluşacak. Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Barış Salonu‘nda ücretsiz olarak sahnelenecek oyunun bilgileri şu şekilde;

Aynamdaki Gölgeler tiyatro oyunu 26 Mart 2021 Cuma | Tiyatro

  • Tarih: 26 Mart 2021 Cuma
  • Saat: 19.00
  • Yer: Yenişehir Belediyesi AKM Barış Salonu
  • Bilet Fiyatı: Ücretsiz
  • Katılım: Pandemi kuralları çerçevesinde sınırlı

Aynamdaki Gölgeler Tiyatro Oyunu Kadrosu

Oyunun yönetmenliğini Çağlar Ekinci, müziğini ise Veli Polat üstlenmektedir. Oyuna esin kaynağı olan öyküler ise Veli Polat, Çağlar Ekinci ve Volkan Güneri’ye aittir. Oyuncu kadrosu ise, Mersin Yenişehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncularıdır.

Aynamdaki Gölgeler Tiyatro Oyunu Konusu

Oyunda, meslek hayatı babası tarafından yönlendirilen, bu sebeple ruhsal bunalımlar yaşayan bir kişinin bir saati anlatılmaktadır. Oyunun kahramanı, bir saat içinde yüzleşmek zorunda kaldığı diğer benlikleriyle gelgitler yaşayacaktır. Aynamdaki Gölgeler, on farklı tiyatro oyunundan pasajlar içermektedir.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu