Arı Maya ve Yeşil Dünya Yenişehir

Arı Maya ve Yeşil Dünya çocuk tiyatrosu Mersin’e geliyor. Çocukların sevgilisi Arı Maya ve Yeşil Dünya çocuk tiyatrosu Mersin Yenişehir’de nerede ne zaman saat kaçta bilet fiyatları…

“Sevimli bal arıları ve ormanda yaşayan diğer hayvanlar, çok yakında başlarına geleceklerden habersizlerdi. Çünkü Eşek arısının hain planları vardı, tüm bal arıları ve özellikle kraliçeleri Cassandra yok edilmeliydi. Ona karşı duracak tek kişi, çocukları küresel ısınmaya ve enerji kaynaklarımızı daha dikkatli kullanmaya dikkat çeken, Çiçek Perisiydi.”

 

Arı Maya ve Yeşil Dünya çocuk tiyatrosu Mersin Yenişehir’de nerede ne zaman saat kaçta bilet fiyatları…

 

Arı Maya ve Yeşil Dünya çocuk tiyatrosu 3 Ekim 2021 tarihinde saat 12:00, 13:30 ve 15:00’da Yenişehir Belediyesi Konferans Salonu sahnesinde. Etkinliğin bilet fiyatı 33.50 TL olarak belirlenmiştir.

ETKİNLİK KURALLARI

  • Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.
  • 24 ay ve üzeri tüm yaş grubu çocuklar bilete tabidir.
  • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

 

Bilet satın almak için tıklayın…

Tarih

Eki 03 2021
Expired!

Zaman

12:00

Maliyet

33.50 TRY

Daha Fazla Bilgi

Bilet Al

Yer

Yenişehir Belediyesi Konferans Salonu
Limonluk, 36. Cadde No:3, 33120 Yenişehir/Mersin
Kategori
Bilet Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu