Etkinlikler

2. Tarsus Bisiklet Festivali | 2 Temmuz 2021 Cuma

Tarsus Kent Konseyi Bisiklet Topluluğu (TABİT) olarak 2019'da ilk kez gerçekleştirilen Tarsus Bisiklet Festivali, pandemi nedeniyle 2020 yılında düzenlenemedi.

Tarsus Kent Konseyi Bisiklet Topluluğu (TABİT) olarak 2019’da ilk kez gerçekleştirilen Tarsus Bisiklet Festivali, pandemi nedeniyle 2020 yılında düzenlenemedi. 2. Tarsus Bisiklet Festivali 2021 ne zaman nerede düzenlenecek? Tarsus Bisiklet Festivali bu yıl olacak mı?

Pandemi sürecinde geçtiğimiz yıl düzenlenmeyen etkinlik bu yıl, 2 Temmuz 2021 Cuma günü gerçekleşecek. 2019 yılında ilki düzenlenen etkinliğe, 7 farklı kentten 14 bisiklet kulübü ve topluluk üyesi 2020 bisikletli katılmıştı.

2. Tarsus Bisiklet Festivali 2021 Ne Zaman Nerede Düzenlenecek?

Tarsus Kent Konseyi Tarsus Bisiklet Topluluğu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek Tarsus Bisiklet Festivali 2-4 Temmuz 2021 tarihlerinde Tarsus Tenis Kulübü’nde düzenlenecek.

Üç gün sürecek festivalde katılımcılar Tarsus’un tarihi ve turistik yerleri ile köylerinde bisiklet sürecek. Festival 2 Temmuz Cuma günü sabah 08.00’de çadırların kurulması ile başlayacak ve saat 09:30’da ilk tur şehir içinde atılacak.

3 Temmuz Cumartesi günü yani festivalin ikinci günü köyler ve sahilde bisiklet sürülecek. Festival 4 Temmuz 2021 Pazar günü Roma Yolu turu ile sona erecektir.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu