Etkinlikler

14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali 2021 | Anamur | 16-17 Temmuz 2021

Anamur'un dünyaca ünlü meyvesi Anamur Muzu'nun dünyaya tanıtımı açısından her yıl Anamur Belediyesi tarafından düzenlenen; Uluslararası Kültür ve Muz Festivali'nin bu yıl 14'üncüsü düzenlenecek.

Anamur Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Kültür ve Muz Festivali, bu yıl 14’üncü kez yapılacak. Pandemi dolayısıyla 2020 yılında düzenlenmeyen Anamur Belediyesi 14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali 2021 ne zaman nerede düzenlenecek? Festival ne zaman başlayacak ne zaman bitecek? Anamur Muz Festivali 2021 yapılacak mı?

Anamur‘un dünyaca ünlü meyvesi Anamur Muzu‘nun dünyaya tanıtımı açısından her yıl Anamur Belediyesi tarafından düzenlenen; Uluslararası Kültür ve Muz Festivali‘nin bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek.

14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali 2021 Bilgileri

  • Festivali Düzenleyen: Anamur Belediyesi
  • Telefon: 0324 814 11 15
  • Festival Türü: Tarım – Kültür

14. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali 2021 ne zaman yapılacak?

Anamur Belediyesi tarafından düzenlenen Muz Festivali, 16-17 Temmuz 2021 tarihlerinde yapılacak. Anamur‘a yayılacak festivalin, Anamur İskele’de başlayacağı düşünülüyor.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu