Faydalı Bilgiler

Yenişehir Belediyesi Eğitim Yardımı 2021

Mersin Yenişehir Belediyesi, ilçede ikamet eden ve 4 yıllık üniversite kazanan öğrencilere 1500 TL eğitim yardımı yapacak.

Mersin Yenişehir Belediyesi, ilçede ikamet eden ve 4 yıllık üniversite kazanan öğrencilere 1500 TL eğitim yardımı yapacak. Yenişehir Belediyesi Eğitim Yardımı 2021 başvuru nasıl nereden yapılır? Eğitim desteği ne kadar? Eğitim desteğinden kimler nasıl yararlanır? İşte eğitim desteği hakkında merak edilenler…

Yenişehir ilçesinde ikamet eden ailelerin çocuklarının faydalanacağı Yenişehir Belediyesi Eğitim Yardımı 2021 yılında 1500 TL olarak belirlendi. Destekten 4 yıllık üniversite (lisans) kazanan öğrenciler faydalanabilecek. İşte yararlanma şartları…

Yenişehir Belediyesi Eğitim Yardımı 2021 Şartları

  • Ailesi Yenişehir’de ikamet etmek
  • 4 yıllık üniversite kazanmak (Vakıf üniversiteleri için yüzde 100 burslu olmak)
  • Okul kaydını yaptırmış olmak
  • Aynı evden birden çok kardeş başvuru yaparak destekten faydalanabilir

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Yenişehir Belediyesi internet sitesinden başvuru tarihleri yakında yayınlanacak. Başvurular, belirlenen tarihlerde internet sitesinden ve belediye binasından yapılabilecek. Öğrenciler 1500 TL’lik eğitim yardımını 2 taksitle alacak.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu