Faydalı Bilgiler

Suat Suna Sevgililer Günü Online Konseri | 14 Şubat 2021 Pazar

Unutulmaz romantik şarkılarıyla yıllardır müzik yaşamını sürdüren ünlü şarkıcı Suat Suna 14 Şubat Sevgililer Günü'nde online konser verecek.

Unutulmaz romantik şarkılarıyla yıllardır müzik yaşamını sürdüren ünlü şarkıcı Suat Suna 14 Şubat Sevgililer Günü‘nde online konser verecek. Suat Suna 14 Şubat Sevgililer Günü online konser nerede nasıl izlenir? Suat Suna 14 Şubat 2021 konser bilet fiyatları ne kadar? İşte konser hakkında bilgiler…

1993 yılından bu yana aktif müzik yaşamını devam ettiren Suat Suna Sevgililer Günü Online Konseri, ülkemizin en başarılı stüdyo müzisyenlerinden oluşan orkestrasının eşliğinde internet üzerinden gerçekleştirilecek.

Suat Suna Sevgililer Günü Online Konseri | 14 Şubat 2021 Pazar

Online konseri izlemek için kullanılacak online etkinlik izleme kodu, Biletix tarafından kullandığınız e-posta adresine ayrıca gönderilmektedir. E-Posta adresinize gelen kodla www.seyretix.com üzerinden konseri izleyebilirsiniz.

Kaynak
Biletix.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu