Faydalı Bilgiler

Pinhani Sevgililer Günü Online Konseri | 14 Şubat 2021 Pazar

Başarılı müzik grubu Pinhani, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde online konser verecek.

Başarılı müzik grubu Pinhani, 14 Şubat Sevgililer Günü‘nde online konser verecek. Pinhani 14 Şubat Sevgililer Günü online konser nerede nasıl izlenir? Pinhani 14 Şubat 2021 konser bilet fiyatları ne kadar? İşte konser hakkında bilgiler…

PİNHANİ HAKKINDA

2006 yılında Sinan Kaynakçı’ya; Akın Eldes, Tanju Duru ve Cem Aksel’in katkılarıyla ilk Pinhani albümü olan ‘İnandığın Masallar’ çıktı. Pinhani müzik piyasasında gizliden gizliye ilerledi. Kavak Yelleri isimli televizyon dizisi, grubun hayran kitlesini önemli şekilde artırmasını sağladı. Dizide kullanılan ‘Hele Bi Gel’ ve ‘Beni Al’ şarkıları tüm Türkiye tarafından tanındı ve sevildi.

Pinhani Sevgililer Günü Online Konseri | 14 Şubat 2021 Pazar

  • Konser Tarihi: 14 Şubat 2021 Pazar saat 22:00
  • Konser Adresi: Jojo.live
  • Konser Bilet Fiyatları: Tekil 34.00 TL, 6 Kişilik 113.00 TL
  • BİLET SATIN AL

Etkinlik izleme bilgilerini yukarıdaki “Bilet Satın Al” tıkladığınızda açılan Biletix sayfasında okuyabilir, etkinliği biletinizi satın aldıktan sonra izleyebilirsiniz.

Kaynak
jojo.livebiletix.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu