Faydalı Bilgiler

Mersin Üniversitesi’nden “Karantina Günlüğü” konulu Serbest Yazı Yarışması

Mersin Üniversitesi ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Mersin Şubesi işbirliğiyle "Karantina Günlüğü" konulu Serbest Yazı Yarışması düzenlenmektedir.

Mersin Üniversitesi ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Mersin Şubesi işbirliğiyle “Karantina Günlüğü” konulu Serbest Yazı Yarışması düzenlenmektedir. 2000 TL ödüllü Serbest Yazı Yarışması hakkında katılım/başvuru şartları ve gerekli bilgileri yazıda bulabilirsiniz.

Salgınla hayatımıza giren yeni şeyler, kaybettiklerimiz, ümitlerimiz ve hüzünlerimiz.. Kısacası yaşantınızda bu süreçte şahit olduklarınızdan tuttuğunuz notları serbestçe ifade ederek eserlerinizi yarışmaya sunabilirsiniz.

“Karantina Günlüğü” konulu Serbest Yazı Yarışması Ödülleri

  • Birinciye 2000 TL ve Büyük Türkçe Sözlük,
  • İkinciye 1000 TL ve Büyük Türkçe Sözlük,
  • Üçüncüye 500 TL ve Büyük Türkçe Sözlük

“Karantina Günlüğü” konulu Serbest Yazı Yarışması Başvuru Nasıl Yapılır? Son Başvuru Tarihi

Yarışma için son başvuru tarihi 16 Nisan 2021 olarak belirlenmiştir. Eserlerin teslim adresi; animersin@mersin.edu.tr‘dir.

Yarışmanın başvuru şartlarını ve detayları incelemek için tıklayın!

Kaynak
animersin@mersin.edu.tr

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu