Faydalı Bilgiler

Mersin Üniversitesi 7 sürekli işçi alımı yapıyor!

Mersin Üniversitesi, İŞKUR üzerinden sürekli işçi alımı için ilan verdi. İlan.gov.tr'de yer alan ilana göre Mersin Üniversitesi 7 sürekli işçi alımı ilanı verirken, başvurular 3 Mart 2021'de (bugün) başladı.

Mersin Üniversitesi, İŞKUR üzerinden sürekli işçi alımı için ilan verdi. İlan.gov.tr’de yer alan ilana göre Mersin Üniversitesi 7 sürekli işçi alımı ilanı verirken, başvurular 3 Mart 2021’de (bugün) başladı.

657 sayılı Kanunun 4/D maddesi kapsamında, 4857 sayılı İş Kanununa göre çalıştırılmak üzere belirsiz süreli hizmet akdi ile 7 “sürekli işçi” alımı yapılacağı duyuruldu.

Mersin Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı İlanı Başvuru Tarihleri | Mart 2021

Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri’nde çalıştırmak üzere yapılacak sürekli işçi alımı başvuruları bugün başladı. Başvuru tarihleri 3-7 Mart 2021 olarak belirlendi.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız!

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu