Faydalı Bilgiler

Toros Üniversitesi 48 öğretim üyesi alacak!

Mersin Toros Üniversitesi, tam zamanlı görev yapacak; profesör, doçent ve Dr. Öğr. Üyesi olmak üzere toplam 48 öğretim üyesi alımı yapacak.

Mersin Toros Üniversitesi, tam zamanlı görev yapacak; profesör, doçent ve Dr. Öğr. Üyesi olmak üzere toplam 48 öğretim üyesi alımı yapacak. Mersin Toros Üniversitesi rektörlüğünün ilan.gov.tr’ye verdiği personel alımı ilanın ayrıntıları şu şekilde…

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr‘ye verilen personel alımı ilanına göre, aylık ve özlük hakları bakımından 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi, tam zamanlı görev yapan 48 öğretim üyesi alımı yapılacak.

Toros Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı – Başvuru Tarihleri

Personel alımı ilanı 2 Mart 2021 Salı günü Resmi Gazete’de yayımlandı. Başvuru süresi, resmi gazete yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde tamamlanacaktır. 17 Mart 2021’e kadar ilana başvuru yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın…

Kaynak
ilan.gov.tr

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu