Faydalı Bilgiler

Mersin Konya arası kaç km?

Konya'dan Mersin'e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Konya arası kaç km? diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin Konya arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim.

Konya’dan Mersin’e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Konya arası kaç km? diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin Konya arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim.

Soru: Mersin Konya arası kaç km?

Mersin Antalya arası kaç km? Mersin Merkez ile Konya Merkez arası mesafe kaç kilometredir?

Cevap: Mersin Merkez ile Konya Merkez arası 315 km’dir!

Mersin Merkez ile Antalya Merkez arası mesafe D715 üzerinden 355 km olup bu mesafe ortalama 4 saat 33 dakika sürmektedir. Daha kısa sürede ulaşım sağlamak için ise ücretli geçişler olan ve mesafenin biraz uzadığı Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21/E90 ve D330 üzerinden yolculuk ile mesafe 369 km, yolculuk ise ortalama 4 saat 18 dakika sürmektedir.

Görsel Google Haritalardan alınmıştır.

Mersin hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevap kısmından yazabilirsiniz. Sorunuz, Soru Cevap kategorimizde yanıt bulacaktır.

Soru Cevap Botu

Mersinde Ne Yapılır Soru Cevap Botu; arama motorlarında Mersin hakkında en sık sorulan sorulara yanıt vermektedir. Mersin Aşkı ile çalışan botumuza sizde Yorum kısmından sorularınızı gönderebilir veya mevcut sorulara yanıt vererek katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu