Faydalı Bilgiler

Mersin Büyükşehir’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde çok sayıda etkinlik

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Özgecan Aslan Barış Meydanı'nda bir kutlama programı düzenleyecek.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Özgecan Aslan Barış Meydanı’nda bir kutlama programı düzenleyecek. Sabah 09.00’da başlayacak etkinlikler akşam 20.15’e kadar devam edecek.

Etkinlikler kapsamında Özgecan Aslan Barış Meydanı’nda sahne kurulacak. Sahnede dinletiler, dans gösterisi, fotoğraf gösterimi ve DJ performansı gerçekleştirilecek. 12.00’da başlayacak sahne performansları saat 20.15’e kadar sürecek.

Özgecan Aslan Barış Meydanı’nda birçok etkinlik!

Meydanda bulunan birçok alan etkinliklere ev sahipliği yapacak. Saat 09.00 – 20.00 arasında Kadın Sanatçılar Sergisi, hatıra köşesi fotoğraf çekimi ve üretici kadın stantları yer alacak. Saat 13.00 – 16.00 arasında çocuk etkinlikleri, 17.30 – 18.00 arasında Capoeira Gösterisi ve 11.00 – 20.00 arasında kadın spor etkinlikleri yapılacak.

Mut Taşhan’da 5 Mart’ta etkinlik düzenlendi!

Mut Taşhan Kadın Üretici Pazarı’nda 5 Mart’ta 7 saat süren etkinlik düzenlendi. Etkinlikte bando gösterisi, dans, canlı müzik, müzik dinletisi, yerel sanatçı performansı ve çocuk şiir dinletisi yer aldı.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR 8 MART ETKİNLİK PROGRAMI

İşte Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Özgecan Aslan Meydanı’nda düzenleyeceği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama programı…

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu