Faydalı Bilgiler

Mersin Büyükşehir’den 18 Mart Çanakkale Zaferi konseri | Online Etkinlik

Büyükşehir'in orkestrasının yanı sıra yerel sanatçılardan Öznur Ekici, Ali Erol, Bedi Şaraplı 18 Mart Çanakkale Zaferi için anlamlı bir konsere imza atacak.

Yerel sanatçılar ile Mersin Büyükşehir Belediyesi Türk Müziği Orkestrası ve solistlerin katılımıyla 18 Mart Çanakkale Zaferi için ‘Çanakkale İçimde Konserleri‘ düzenlenecek.

Büyükşehir’in orkestrasının yanı sıra yerel sanatçılardan Öznur Ekici, Ali Erol, Bedi Şaraplı 18 Mart Çanakkale Zaferi için anlamlı bir konsere imza atacak. Konser, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak.

Konserde; ‘Çanakkale İçinde’, ‘Ah bir Ataş Ver’, ‘Eledim Eledim’, ‘Estergon Kalesi’ gibi unutulmaz eserler izleyiciyle buluşturulacak.

18 Mart Çanakkale Zaferi Konseri ‘Çanakkale İçimde’ | Online Etkinlik

  • Etkinlik Adı: Çanakkale İçimde Konserleri
  • Etkinlik Tarihi: 18 Mart 2021
  • Etkinlik Adresi: MBB Sosyal Medya Hesapları (aşağıda)
  • Etkinlik Bileti: Ücretsiz

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

Tüm Mersin Etkinlikleri

Kaynak
mersin.bel.tr

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu