Faydalı Bilgiler

Mersin Antalya arası kaç km?

Akdeniz'in iki komşu şehri Antalya'dan Mersin'e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Antalya arası kaç km? diye soruyor.

Akdeniz’in iki komşu şehri Antalya’dan Mersin’e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Antalya arası kaç km? diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin Antalya arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim.

Soru: Mersin Antalya arası kaç km?

Mersin Antalya arası kaç km? Mersin Merkez ile Antalya Merkez arası mesafe kaç kilometredir?

Cevap: Mersin Merkez ile Antalya Merkez arası 455 km’dir!

Mersin Merkez ile Antalya Merkez arası mesafe Mersin – Antalya Yolu / D400 üzerinden 455 km olup bu mesafe ortalama 7 saat 13 dakika sürmektedir. Alternatif yollar olan D695 üzerinden 530 km, D330 üzerinden ise mesafe 633 km’dir.

Görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.

Mersin hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevap kısmından yazabilirsiniz. Sorunuz, Soru Cevap kategorimizde yanıt bulacaktır.

Soru Cevap Botu

Mersinde Ne Yapılır Soru Cevap Botu; arama motorlarında Mersin hakkında en sık sorulan sorulara yanıt vermektedir. Mersin Aşkı ile çalışan botumuza sizde Yorum kısmından sorularınızı gönderebilir veya mevcut sorulara yanıt vererek katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu