Faydalı Bilgiler

Melek Mosso online konseri | 13 Şubat 2021 Cumartesi

Canlı performansını izlemeyi özlenen isimlerin başında gelen Melek Mosso, 13 Şubat 2021 Cumartesi gecesi Jojo'da olacak.

Canlı performansını izlemeyi özlenen isimlerin başında gelen Melek Mosso, 13 Şubat 2021 Cumartesi gecesi Jojo‘da olacak. Jolly Joker Vadistanbul‘dan canlı yayınlanacak konserin biletleri satışa çıktı. Melek Mosso online konseri nereden nasıl izlenir? Melek Mosso 13 Şubat 2021 Cumartesi konser bilet fiyatı ne kadar?

MELEK MOSSO HAKKINDA

İlk bestesini 7 yaşında yapan Melek Mosso, orta okul yıllarında Denizli Belediye Konservatuvarı’nda bağlama ve Türk Halk Müziği dersleri aldı. Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümünde keman ve yan flüt çalan Mosso, üniversitede Müzik öğretmenliği bölümünde okudu. Üniversite yıllarında İzmir, Aydın, Denizli gibi ege şehirlerinde birçok etkinlikte sahne aldı. Üniversite yıllarının ardından İstanbul’un çeşitli mekanlarında sahne alarak dinleyici kitlesini oluşturmaya başladı.

Melek Mosso online konseri | 13 Şubat 2021 Cumartesi

  • Konser Tarihi: 13 Şubat 2021 Cumartesi saat 22:00
  • Konser Adresi: Jojo.live
  • Konser Bilet Fiyatları: Tekil 28.00 TL, 6 Kişilik 113.00 TL
  • BİLET SATIN AL

Etkinlik izleme bilgilerini yukarıdaki “Bilet Satın Al” tıkladığınızda açılan Biletix sayfasında okuyabilir, etkinliği biletinizi satın aldıktan sonra izleyebilirsiniz.

Kaynak
Jojo.liveBiletix.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu