Faydalı Bilgiler

Karsu Sevgililer Günü Online Konseri | 14 Şubat 2021 Pazar

Ünlü piyanist ve şarkıcı Karsu, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde online konser verecek.

Ünlü piyanist ve şarkıcı Karsu, 14 Şubat Sevgililer Günü‘nde online konser verecek. Karsu 14 Şubat Sevgililer Günü online konser nerede nasıl izlenir? Karsu 14 Şubat 2021 konser bilet fiyatları ne kadar? İşte konser hakkında bilgiler…

Hollanda Amsterdam doğumlu Türk piyanist, şarkıcı ve söz yazarı Karsu Dönmez, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çevrimiçi konser verecek isimlerden biri. Sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da çok büyük hayran kitlesi olan Karsu, Hollanda’da bulunan ‘Doelen’ konser salonundan online konserle Sevgililer Günü’nde hayranlarıyla buluşacak.

Karsu Sevgililer Günü Online Konseri | 14 Şubat 2021 Pazar

Konser Hakkında Bilgiler

  • Konser 14 Şubat 2021 Pazar günü 20:30 itibariyle www.seyretix.com adresinden yayınlanacaktır.
  • Konseri izlemek için kullanacağınız online izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer alacaktır.
  • Biletix’ten aldığınız online izleme kodunu, Seyretix’de bulunan erişim kodu (access code) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
Kaynak
Biletix.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu