Faydalı Bilgiler

65 yaş üstü ve 20 yaş altı yolcuların Mersin Belediye Otobüslerini kullanım gün ve saatleri

İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelge doğrultusunda; 65 yaş üstü ve 20 yaş altı yolcuların Mersin Belediye Otobüslerini kullanım gün ve saatleri belli oldu.

İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelge doğrultusunda; 65 yaş üstü ve 20 yaş altı yolcuların Mersin Belediye Otobüslerini kullanım gün ve saatleri belli oldu.

İşte Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan duyuruya göre; 65 yaş üstü ve 20 yaş altı yolcuların Mersin Belediye Otobüslerini kullanım gün ve saatleri…

65 yaş üstü ve 20 yaş altı yolcuların Mersin Belediye Otobüslerini kullanım gün ve saatleri

  • 65 yaş üstü yolcular 10.00 – 14.00 saatleri arasında HES kodu tanımlanmış fotoğraflı ulaşım kartı ile toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanabilir.
  • 20 yaş altı yolcular; 14.00 – 18.00 saatleri arasında HES kodu tanımlanmış ulaşım kartı ile toplu ulaşım araçlarından yararlanabilir.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu