Alışveriş Rehberi

Vipol Alışveriş Merkezi

Vipol AVM, Mersin'in Mezitli ilçesinde anayol kenarında bulunan, içerisinde birçok giyim mağazasının bulunduğu bir alışveriş merkezidir.

Vipol AVM, Mersin’in Mezitli ilçesinde anayol kenarında bulunan, içerisinde birçok giyim mağazasının bulunduğu bir alışveriş merkezidir. Bu yazımızda Vipol Alışveriş Merkezi nerededir nasıl gidilir? Mersin Vipol AVM adres yol tarifi, Vipol AVM hangi mağazalar vardır? gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Mersin Vipol AVM, Mezitli

  • Adres: Atatürk, CMK Bulvarı Vipol AVM, 33340 Mezitli/Mersin
  • Petrol Tekstil Vipol Telefon: (0324) 238 64 23

Vipol AVM, Mezitli’de ana yol kenarında bulunan, içerisinde birçok giyim mağazasının ve tekstil markalarının ürünlerinin bulunduğu, uzun yıllardır hizmet veren bir alışveriş merkezidir.

Vipol AVM içerisinde Petrol Giyim görünümü | Google Haritalar

Mersin Vipol AVM çalışma saatleri

Pandemi nedeniyle mağazaların çalışma saatleri farklılık göstermekle birlikte normal dönemlerde Vipol Alışveriş Merkezi çalışma saatleri şu şekildedir;

  • Hafta içi: 09.00 – 22.00
  • Hafta Sonu: 10.00 – 22.00

Vipol Alışveriş Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir?

Alışveriş Merkezi, Mersin’in Mezitli ilçesinde CMK Bulvarı üzerinde Özel Ortadoğu Hastanesi’nin aşağısında anayol kenarındadır.

Vipol AVM içerisinde Petrol Giyim görünümü | Google Haritalar

Vipol Alışveriş Merkezi Mağazaları

Alışveriş merkezinde birçok markanın ürünleri satılmakla birlikte, içerisinde hizmet veren mağazalardan bazıları şu şekildedir;

  • Petrol Tekstil, ARC Outlet, AC Giyim, Lufian, Vipol Giyim

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu