Alışveriş Rehberi

Tarsu AVM, Tarsus

Tarsu Alışveriş Merkezi, mağazaları, sineması, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranları ile Mersin'in Tarsus ilçesinde sosyal hayata yön veren bir alışveriş merkezi olmuştur...

Tarsu Alışveriş Merkezi, mağazaları, sineması, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranları ile Mersin’in Tarsus ilçesinde sosyal hayata yön veren bir alışveriş merkezi olmuştur.

Bu yazımızda Tarsu Alışveriş Merkezi nerede ve nasıl gidilir? Tarsu AVM ne zaman açıldı? hangi mağazalar var? Tarsu AVM kafe ve restoranları, adres-yol tarifi ve diğer bilgileri bulabilirsiniz.

TARSU AVM, TARSUS

Fransa merkezli gayrimenkul yatırım şirketi Klepierre, Adana-Mersin arasında stratejik bir konuma sahip olan Tarsus’un ilk ve tek alışveriş merkezi olan Tarsu Alışveriş Merkezi’ni 1 Mart 2012‘de Tarsuslularla buluşturdu.

Tarsuslu ailelerin çocuklarıyla birlikte güzel vakit geçirebileceği özel oyun alanları ile Tarsu AVM, bölgede eşsiz bir eğlence ve yaşam alanı olmuştur. Tarsu AVM’de MMM Migros, Teknosa, Cinemaximum, Playland, Ebebek, LCW, Flo gibi markaların yanı sıra Starbucks’tan D&R’a, English Home’dan Koton’a kadar onlarca önemli mağaza bulunmaktadır.

Tarsu Alışveriş Merkezi dışarıdan görünümü | tarsuavm.com.tr

Tarsu AVM İletişim Bilgileri

  • Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi, Adana Bulvarı 33400 Tarsus, Mersin
  • Telefon: 03246140614
  • E-Posta: info@tarsuavm.com.tr
  • İnternet Sitesi: tarsuavm.com.tr

Tarsu AVM Çalışma Saatleri

Tarsu Alışveriş Merkezi saat 10.00 – 22.00 arasında hizmet vermektedir. Pandemi sürecinde alışveriş merkezlerinin açılış ve kapanış saatleri yayınlanan genelgelere göre belirlenmektedir.

Tarsu Alışveriş Merkezi Mağazaları

Tarsu AVM’de hangi mağazalar var? sorusunun yanıtına gelecek olursak; giyim, market, müzik/kitap, saat, aksesuar gibi onlarca kategoride yüzlerce marka alışveriş merkezinde hizmet vermektedir. Tarsu’da bulunan markalardan bazıları şu şekildedir;

  • Flo, Deichmann, Sport In Street, De Facto, Hatemoğlu, Hummel, İmza, Kiğılı, Koton, LC Waikiki, Mavi, Penti, Süvari, Polo
Tarsu Alışveriş Merkezi içerisinin görünümü | tarsuavm.com.tr

Tarsu AVM restoran ve kafeler

Tarsu AVM’de hangi restoran ve kafeler var? sorusunun yanıtına gelecek olursak, alışveriş merkezinde bulunan fast food ve et restoranlar ile kafeler şu şekildedir;

  • Bay Döner, Burger King, Gönül Kahvesi, Kahve Dükkanı, Kırmızı Döner, Mc Donald’s, Pide by Pide, Popeyes, Rummani, Sbarro, Starbucks, Teras Vitamin Bar, Usta Dönerci
Tarsu Alışveriş Merkezi yemek katı | tarsuavm.com.tr

Tarsu Alışveriş Merkezi nerede ve nasıl gidilir?

Alışveriş merkezi, Mersin’in Tarsus ilçesinde Fevzi Çakmak mahallesi Adana Bulvarı üzerindedir. Tarsus ilçe merkezinde bulunan Tarsu AVM, Tarihi Tarsus Evleri, St. Paul Kuyusu, Danyal Peygamber Kabri, Ulu Cami gibi birçok gezilecek tarihi yerlere yakın mesafededir.

Tarsu Alışveriş Merkezi ile Mersin’in Merkez ilçesi Yenişehir arası 34-35 kilometre olup D400 karayolu üzerinden araç yolculuğu 43 dakika sürmektedir. Adana-Erdemli otoyolu üzerinden ise yolculuk 45-46 dakika sürmektedir.

Kaynak
tarsuavm.com.tr

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu