Alışveriş Rehberi

Soli Center AVM, Mezitli

Soli Center AVM, Mersin'in Mezitli ilçesinde 2010 yılında hizmete girmiş olup, Mersin'in en hızlı gelişen ve yoğunlaşan ilçesi Mezitli'de tek alışveriş merkezi olma özelliğine sahiptir.

Soli Center AVM, Mersin’in Mezitli ilçesinde 2010 yılında hizmete girmiş olup, Mersin’in en hızlı gelişen ve yoğunlaşan ilçesi Mezitli‘de tek alışveriş merkezi olma özelliğine sahiptir.

Bu yazımızda Soli Center AVM nerede ve nasıl gidilir? Soli Center AVM açılış kapanış saatleri, mağazalar, markalar, adres-yol tarifi ve diğer iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Soli Center AVM, Mezitli

Soli Center AVM, 2010 yılından bu yana hizmet veren bir alışveriş merkezidir. Yaz aylarında ziyaretçi yoğunluğu artan AVM’nin içerisinde giyim mağazası, süpermarket, kafeler, çocuk oyun alanları, hediyelik eşya cornerları ve spor salonu bulunmaktadır. AVM’nin dış kısmında ise tüm bankamatikler bulunmaktadır. Açık ve kapalı otoparkı bulunan Soli Center, 10.000 m2 alana kuruludur.

Alışveriş merkezinin dışarıdan görüntüsü | Google Haritalar

Soli Center AVM çalışma saatleri

Pandemi sürecinde çalışma saatleri farklılık gösteren alışveriş merkezi normal dönemde haftanın her günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Pandemi sürecinde kapanış saati genelgeye göre değişiklik göstermektedir.

Alışveriş merkezinin içeriden görüntüsü | Google Haritalar

Mezitli Soli Center AVM nerede, nasıl gidilir? Yol tarifi

Alışveriş Merkezi, Mersin’in Mezitli ilçesinde Soli’de (Merkez Mahallesi Zeytinli Caddesi) anayol kenarında bulunmaktadır. Mezitli’ye giden tüm otobüs ve dolmuşlarla alışveriş merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mezitli Soli Center AVM’de hangi markalar vardır?

AVM’nin alt katında Migros Market bulunmakta ve tüm gıda ürünleri markette satılmaktadır. AVM’nin üst katında ise giyim ürünleri satılmaktadır. Satılan markalardan bazıları şu şekildedir;

  • Batik, Polo, Mavi, DeFacto, Koton, Fashion Friends, Lumberjack, Kinetix, Dockers, Polaris, M.P., Fossil
Alışveriş merkezinin içeriden görüntüsü | Google Haritalar

Alışveriş merkezi hakkında daha fazla bilgiyi solicenter.com.tr internet sitesinde bulabilirsiniz.

Kaynak
solicenter.com.tr

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu