Alışveriş Rehberi

Metro Toptancı Market

Metro Toptancı Market Mersin'in en büyük marketlerinden birisi olup, toptan fiyatına perakende alışverişte öncü adreslerdendir.

Metro Toptancı Market Mersin‘in en büyük marketlerinden birisi olup, toptan fiyatına perakende alışverişte öncü adreslerdendir. Bireysel market alışverişlerinin yanı sıra iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarını satın aldığı Metro, kafe ve fırınıyla da tercih edilmektedir.

Bu yazımızda Metro Toptancı Market Mersin nerede ve nasıl gidilir? Metro Mersin çalışma saatleri, adres yol tarifi ve diğer iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Metro Toptancı Market Mersin

Metro Toptancı Market, Mersin ve Türkiye’nin en büyük toptancı marketlerinden birisidir. Restaurant ve iş yerlerinin gıda ve ofis alışverişleri için ilk tercihi olan Metro Market, Metro Kart ile önemli avantajlar sağlamaktadır.

  • Adres: Mentes Köyü 13. Cad. No:38 Yenişehir 33150 Mersin
  • Telefon:+90 324 241 42 00
  • Faks: +90 324 241 42 50
  • İnternet Sitesi: metro-tr.com
Metro Market reyonları | Google Haritalar

Metro Market Mersin Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma10:0020:00
Cumartesi-Pazar10:0017:00
Metro Market reyonları | Google Haritalar

Metro Toptancı Market Mersin nerededir?

Metro Market, Mersin’in Yenişehir ilçesine bağlı Menteş Köyü yolu 13. Cadde üzerindedir. Metro, Forum Yaşam Hastanesi ile Özel Toros Okulları arasında 13. Cadde ile 20. Cadde kesişim noktasındadır.

Metro Market reyonları | Google Haritalar

Metro Toptancı Market Mersin nasıl gidilir? Yol Tarifi

Metro Market’e Mersin Merkez’den çevre yolu üzerinden Menteş Köyü’ne giden gidebilirsiniz. Forum Mersin AVM‘den kuzeye doğru 20. Cadde üzerinden yaklaşık 5 dakikalık araç yolculuğuyla Metro’ya ulaşabilirsiniz.

Kaynak
metro-tr.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu