Alışveriş Rehberi

Mersin Park AVM, Mezitli

Hediyelik eşya, züccaciye, elektronik, oyuncak, temizlik kırtasiye, hırdavat, bahçe gibi aradığınız tüm eşyaları bulabileceğiniz Mersin Park AVM, Mezitli'de otoban yolu üzerinde hizmet vermektedir...

Hediyelik eşya, züccaciye, elektronik, oyuncak, temizlik kırtasiye, hırdavat, bahçe gibi aradığınız tüm eşyaları bulabileceğiniz Mersin Park AVM, Mezitli’de otoban yolu üzerinde hizmet vermektedir. Mersin Park AVM Mezitli adres yol tarifi, iletişim bilgileri ve daha fazlası…

Mezitli‘de ana yola yakın, otoban yolu kenarında konumu ile ulaşımı son derece rahat olan Mersin Park AVM, züccaciye, hediyelik eşya, hırdavat gibi aradığınız her türlü eşyayı bulabileceğiniz, Mezitli’nin önemli alışveriş noktalarındandır.

Mersin Park AVM, Mezitli adres ve iletişim bilgileri

  • Adres: Merkez, Vatan Cd. No:7, 33330 Mezitli/Mersin
  • Telefon: 0532 367 65 53
  • Instagram: @mersinparkavm3333
  • Yenişehir Adres: Eğriçam Mah. 2. Çevreyolu No.622/A Yenişehir Mersin

Mersin Park AVM Mezitli nerede?

Mersin Park AVM, Mezitli Merkez mahallesinde anayolun hemen üst sokağında, otoban yolunda bulunmaktadır. (Koçtaş ile anayol arasındadır)

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu