Alışveriş Rehberi

Forum Mersin Alışveriş Merkezi

Mersin'in en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi olan Forum Mersin AVM, dünyaca ünlü markaların mağazaları, etkinlikler, kampanyalar, sinema ve kapalı ve açık yemek alanı ile dikkat çekiyor.

Mersin’in en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi olan Forum Mersin AVM, dünyaca ünlü markaların mağazaları, etkinlikler, kampanyalar, sinema ve kapalı ve açık yemek alanı ile dikkat çekiyor. İşte Forum Mersin mağazaları, çalışma saatleri, adres-yol tarifi, Forum Mersin sinema saatleri, iletişim bilgileri ve tüm merak edilenler…

FORUM MERSİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Güvenevler Mah.1. Cad. No:120-133 Yenişehir/Mersin
  • Telefon: +90 324 239 10 70-71
  • E-Posta: info@forummersin.com
  • WhatsApp İletişim Hattı: 0531 874 27 51
Görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.

FORUM MERSİN AVM NEREDE NASIL GİDİLİR?

Forum Mersin Alışveriş Merkezi, Mersin’in Merkez ilçelerinden Yenişehir’de anayol kenarında bulunmaktadır. Forum AVM’ye Erdemli-Mezitli ilçelerinden Yenişehir-Akdeniz-Toroslar ilçelerine giden veya ters güzergahtan gelen tüm dolmuş ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilecektir. Özel araçla Forum AVM‘ye gidecek olanlar haritadan yararlanabilir.

FORUM MERSİN MAĞAZALARI

Forum Mersin Mağazaları arasında Adidas, Adil Işık, Armine, Atasay, Arçelik, Bambi, Bershka, D&R, Defacto, Colin’s, Gratis, Karaca, Kemal Tanca gibi onlarca önemli marka yer almaktadır.

Forum Mersin AVM’de bulunan tüm mağazaları incelemek için tıklayın!

Forum Mersin Sinema, Mersin’in en çok tercih edilen sinemadır. Forum Mersin Cinemaximum haftalık vizyon programını Forum Mersin AVM sitesinden inceleyebilirsiniz.

Görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.

FORUM MERSİN AÇIK MI? COVİD-19 ÇALIŞMA SAATLERİ

Covid-19 salgınında en çok merak edilen soruların başında Forum Mersin açık mı? sorusu gelmektedir. AVM, hafta içi her gün saat 10.00 – 20.00 arasında açıktır.

Görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.
Kaynak
forummersin.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu